Bimder Esmaül Hüsna Yarışması 4 Martta Düzenlenecek


​Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kurulduğu İlçemiz Bozkır!da düzenleyeceği Esmaül Hüsnayı ezbere ve anlamıyla güzel okuma yarışması 04 Mart'da düzenlenecek. 


İlçemizde bulunan tüm orta okullarımızdan katılımın gerçekleştirildiği ödüllü Esma-ül Hüsna'yı ezbere ve güzel okuma yarışması 04.03.2015 tarihinde saat 14.00'de Bozkır Belediyesi yeni düğün salonunda gerçekleştirilecektir. 


Her okulunun kendi birincisini belirlediği yarışmada Okullar arası birincil gelen öğrencilerimiz 04.03.2015 tarihinde saat 14.00'de Bozkır Belediyesi yeni düğün salonunda gerçekleştirilecek olan yarışmada yarışacak. Okulların birincileri arasında gerçekleştirilecek olan Esma-ül Hüsna'yı ezbere ve anlamıyla güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere verilecek hediyeler şöyle; a) 1.'ye Yarım Altın, b) 2.'ye Çeyrek Altın, ve Gram Altın c) 3.'ye Çeyrek Altın, d) Okullarımızın hepsinden birinci olup gelip final yarışmasına katılan öğrencilerimize gram altın verilecektir.

Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Görür, gazetemize yaptığı açıklamasında "Yarışmamızın ödüllerine sponsorluk yapan tüm Esnaflarımıza teşekkür ediyoruz. Yarışmamıza tüm vatandaşlarımızınkatılımını bekliyoruz" dedi. 

 
Konya Ajansı : Yakup Çetin

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]