Bozkır'da Hasta yakınları hastane yönetimi tarafından evlerinde ziyaret edildi


​Konya'nın Bozkır ilçesinde Bozkır Devlet Hastanesinde tedavi gören hasta ve hasta yakınları evlerşnde hastane yönetimi tarafından ziyaret edildi.

Bozkır Devlet Hastanesi yönetimi Ocak ayı içerinde hastanede tedavi gören hastaları evlerinde aileleri ile birlikte ziyaret etti.

Başhekim Op. Dr Numan Varol,  İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Süleyman Büyükyavuz ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ebru İncetarafından gerçekleştirilen ziyaretler her ay hastanede tedavi gören hastaların hanelerine gerçekleştirilecek. Yapılan ziyaretlerde hastaların Hastane hizmetleri memnuniyet değerlendirmeleride yapılıyor, Ocak ayı hasta bakım hizmetlerinin iyi sunulması açısından hasta ve yakınlarının gözüyle uygulamadaki aksaklıklar tespit edilerek çözüm önerileri arandı .

Hastane Başhekimi Op Dr. Numan Varol yaptığı açıklamada "Gerçekleştirmiş olduğumuz hane ziyaretleri her ay rutin şekilde devam edecek, Hastanemizde tedavi gören hasta ve yakınlarının görüş ve önerileri bizim için çok önemlidir.

Eğer ki hastalarımızın hastanemizde yaşadıkları problemler varsa bunları  tespit ederek hastanemizden hizmet alan vatandaşlarımız ile birlikte çözeceğiz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde hastalarımızın ve yakınlarının bizlere göstermiş olduğu güler yüz ve misafir perverliklerinden ötürü kendilerine hastane yönetimimiz adına teşekkür ederim" dedi.

Konya Ajansı : Yakup Çetin
Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]