Onur KÖKSAL BOZKIR'da


Bozkır Kaymakamlığı ve Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Doç. Dr. Onur KÖKSAL'ın konuşmacı olarak katıldığı "Beynim Seni Yerim" , "Etkili Öğretmen Etkin Öğrenci" , "Aile Tutumu ve Çocukla İletişim" seminerleri, Bozkır Belediyesi Konferans salonunda yoğun bir katılımla gerçekleşti.
 Konuşmacı Doç. Dr. Onur KÖKSAL, 12. sınıf ve 8. sınıf öğrencilerine yorgunluk ve insan beynini etkili kullanma yöntemlerinin yapmış olduğu sunumda örnekler üzerinde göstererek katılımcılara aktardı. Etkili Öğretmen Etkin Öğrenci konulu seminerinde de öğretmenlerin sorunlarına değinerek sorunlu öğrencileri kazanma yöntemlerini yapmış olduğu sunumda örnekler üzerinde göstererek katılımcılara aktardı. Son olarak da velilere gerçekleştirilen Aile Tutumu ve Çocukla İletişim konulu seminerde velilere çocukları ile ilgilenmenin önemimden ve eğitim öğretim hayatında velilerin etkinliğini sunumda örnekler üzerinde göstererek katılımcılara aktardı. 

Yoğun bir katılımın olduğu seminerlere,  Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır Milli Eğitim Müdürü Cengiz Koç, Bozkır G okul müdürleri, öğretmenler, ilçe esnafı, imamlar, iş adamları ve çok sayıda ilçe sakinleri katıldı.

  Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]