ZİYA ALTUNYALDIZ, KONESOB’U ZİYARET ETTİ


​AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem milletvekili adayı Ziya Altunyaldız, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (KONESOB) ziyaret ederek esnaf odası...

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem milletvekili adayı Ziya Altunyaldız, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (KONESOB) ziyaret ederek esnaf odası başkanlarıyla biraraya geldi.

Ziyarette konuşan KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan, esnafın istikrardan yana olduğunu ve genel seçimler sonunda tek partili bir hükümetin çıkmasını ümit ettiklerini söyledi. Başkan Karamercan, "7 Haziran seçimlerinden sonra ülkede maalesef istikrar ve ekonomi durdu. Biz esnaflar olarak zor bir döneme girdik ve piyasaların sıkıntısı bizlere de yansıdı. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden istikrarlı bir hükümet çıkar da işlerimiz yoluna girer" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Konya için bir şans olduğunu hatırlatan KONESOB Başkanı Karamercan, "Sayın Başbakanımızın talimatları ile yıllardır özlemini çektiğimiz ve Türkiye'ye örnek olan, Konya Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde Esnaf Müdürlüğü kuruldu. Buradan Sayın Başbakanımıza, emeği geçen Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek ve meclis üyelerine sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum. Esnaf Müdürlüğünün oluşturulması bizleri mutlu etti. Ayrıca perakende yasası ve esnaf için alınan her türlü karar için de Başbakanımıza sonsuz teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız da konuşmasında, esnafa AK Parti hükümetleri döneminde sağlanan kolaylıkları anlatarak, tek başına iktidar olmaları halinde yeni teşvikler geleceğini söyledi. Esnaf ve sanatkarın, alınterinin, emeğinin ticari hayatın gelişmesi ve zenginleşmesine önemli katkılar sağladığını kaydeden Altunyaldız, "2002 yılında 150 milyon lira olan esnaf kredimiz bugün 17 milyar TL'ye kadar çıkması, hükümetimiz ve ilgili esnaf odalarının birlikte çalışmasıyla olmuştur. Esnafımızın sorunlarının çözümü noktasında da çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Ziyaret sonunda Altunyaldız, AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı yöneticileri, KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan ve Oda Başkanlarıyla birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

haber3

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]