​Aslen Bozkırlı olan hemşehrimiz Mehmet Turan, Konya Fevzi Çakmak Mahallesi Hüdai Caddesi üzerinde, eski muayene istasyonu civarına Turmo Yetkili Oto Servisini hizmete açtı.


 Bozkırlı Mehmet Turan tarafından açılan servis, Büsan Organize Sanayi girişine yakın bir noktada hizmet vermeye başladı. Servisin açılış törenine çok sayıda davetli katıldı. Servisle ilgili bilgi veren Mehmet Turan, "Almanya'nın Hamburg şehrinde bir şubemiz var. İkinci şubemizi de Konya'da açtık. Marka ve model ayırımı gözetmeden her türlü otomobilin bakım ve onarımını yapabilen tek servis olma özelliği ile Almanya'nın en dikkat çekici firmasıdır. Yılların getirdiği birikimini kendi ülkemizde, Türkiye'de değerlendirmek ve bu çok özel çalışmaların sonucu oluşturduğumuz konseptimizi ülkemizde yaygın hale getirmek maksadıyla Konya'da ilk merkezimizi açtık. Başta otomatik şanzıman olmak üzere oto elektriği ve elektronik beyin tamirlerinde her markanın problemlerini ve yedek parça sıkıntılarını kolayca çözebilen Turmo Otomotiv son teknoloji eseri test cihazları ve donanımı ile kıymetli müşterilerimizin hizmetine başlamıştır. Güleryüzlü karşılama, işinde uzman personel ve interaktif müşteri diyaloğu yapan bir yönetim anlayışı ile saygıdeğer otomobil sahiplerini bekliyoruz. Yetkili servislerimiz araç sahiplerine en iyi servis ve bakım standartlarını sunarak, araç sürüşünün her kilometresinin keyifli ve sorunsuz geçmesini sağlar.

Açılışa özel kampanyalar da düzenliyoruz" dedi.

SERVİS MEDAŞ'A ELEKTRİK SATIYOR

Servisin kendi elektriğini ürettiğini de belirten Mehmet Turan, "Servisimiz kendi enerjisini kendisi üretiyor. Güneş panelleri yerleştirdik. İhtiyaç fazlası elektriği Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ)'a satıyoruz. Yer altına döşediğimiz sistemle topraktaki enerjiyle servisimizi ısıtacağız. Bu Konya'da bir ilk. İsteyen herkese bu sistemi yerleştirme noktasında yardımcı olurum" açıklamasında bulundu.

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.