Köse’den, İşler Ailesine Başsağlığı Mesajı


​Bozkır'ın eski Belediye Başkanlarından merhum Mehmet İşler ile Emekli Öğretmen ve Bozkır Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Hasan İşler'in Annesi Dudu İşler vefat etti. Merhumenin cenazesi 16 Aralık 2015 tarihinde de ilçe mezarlığında toprağa verildi.


Emekli Öğretmen ve Bozkır Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Hasan İşler'in Annesi Dudu İşler'in vefatı dolayısıyla, Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Köse'de, İşler Ailesine Başsağlığı mesajı yayınladı.

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü İlçemiz mezarlığında kalabalık bir cemaat topluluğuyla toprağa verilen merhume Dudu İşler'e, Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Köse Allah'tan rahmet dilerken, İşler ailesine de başsağlığı dileklerinde bulundu.

Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Köse gazetemize verdiği başsağlığı mesajında, "Vefat eden merhume Dudu İşler'in oğlu emekli öğretmen ve Bozkır Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı değerli Hasan İşler hocam'a, kederli ailesine başsağlığı dileklerimi sunarken, merhume Dudu İşler annemizin de mekanının cennet olmasını yüce Allah'tan dilerim" dedi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]