Bozkır'da Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü kutlandı


​İlçemiz Bozkır'da Türk Polis Teşkilatının 171. yıl dönümü törenle kutlandı.
Slayt Gösterisi!
Bozkır Kaymakamlığı Hükumet Konağında yapılan törende Atatürk anıtına çelenk konulmasının ardından, İstiklal Marşı okundu.

İlçe Emniyet Amiri Baş Komiser Veysel Er yapmış olduğu konuşmasında "Bugün Türk halkının sevgi ve güvenini kazanmış, demokratik hukuk devletinin Atatürk ilke ve inkılâplarının ve Laik Cumhuriyetin teminatı olan Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümünü kutlamaktan gurur ve mutluluk duyduğunu yaşıyoruz.

İlçemiz Bozkır Konya ilçelerinde huzur ve güven oranının en yüksek olduğu ilçelerdendir, bu güvenin oluşması ilçe halkımızın başarısıdır" dedi.

Törende saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Bozkır Vali Kemal Katıtaş ilkokulu öğrencileri günün anlam ve önemine uygun şiirleri okudu.

Törene Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir, Bozkır Belediye Başkan Vekili Hüseyin Bozkurt, Garnizon Komutanı Özgür Can, Bozkır Savcısı Bülent Özcan, daire amirleri, Bozkır Ak Parti İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, Bozkır Ziraat Odası başkanı Ali Köse ve polisler katıldı.Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]