4-6 Yaş öğrencileri Etkinlikleri büyük beğeni kazandı.


İlçemiz Bozkır'da Yukarı Mahalle Sonnaz 4-6 yaş  Kuran Kursunda öğrenim gören öğrencilerimiz için yıl sonu münasebetiyle gece düzenlendi. 


Haberin Videosu!

Bozkır Belediyesi Düğün Salonunda düzenlen yıl sonu gecesinde Kuran-ı Kerim Tailvetleri ve bir birinden güzel düzenlemiş oldukları etkinlikler ile geceye katılan büyük beğenisini kazandı.

Bozkır Müftülüğü tarafından 2015-2016 eğitim öğretim yılında hizmete giren Sonnaz 4-6 yaş kuran kursu öğrencileri daha öncede düzenlemiş oldukları etkinliklerle göz doldurmuştu, 25.05.2016 saat 20:30'da Bozkır Belediyesi Yeni Düğün Salonunda düzenlenen gecede de bir birinden güzel programları ile minik yavrularımız büyük beğeni kazandı. 

Düzenlenen programa Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet, çok sayıda veli ve vatandaşlar katıldı. 

Gece öncesin Bozkır Müftülüğü Sonnaz Kuram Kursu öğrencilerimizden bir miniğimizin Kuranı-ı Kerime geçmesinden dolayı, Bozkır Bimder Tarafından Yemek ikramında bulunuldu ve Kuranı-I kerime öğrencinin geçmesinden dolayı arkadaşları eşliğinde mumları söndürülerek pasta kesildi. 
Sende yorum yap, katkıda bulun ve görüşünü paylaş!
  • Blogger Blogger'da Yorumla
  • Facebook Facebook'da Yorumla
  • Disqus Disqus'da Yorumla

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]