Bozkır’da Trafik Haftası nedeniyle öğrenci ve servis şoförlerine trafik eğitimleri veriliyor.


Konya'nın Bozkır ilçesinde Trafik Haftası etkinlikleri çerçevesinde bilgilendirici etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor.


Haberin Tüm Fotoğrafları için Tıklayınız!
Konya'nın Bozkır ilçesinde Bozkır Trafik Denetleme Büro Amirliği ve Bozkır Jandarma Trafik Tim Komutanlığının ortaklaşa düzenlemiş olduğu Trafik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Bozkır merkez'de bulunan öğrencilere ve öğrenci taşımacılığı yapan servis görevlilerine eğitimler verildi.

Bozkır Belediyesi yeni düğün salonunda gerçekleştirilen etkinliklerde öğrencilere servis araçları içinde uymaları gereken kurullar ve trafikte dikkat etmeleri gereken hususlarla ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.

Araç şoförlerine verilen eğitimlerde ise çocukların okula nasıl getirilip götürüleceği araçtan indirme ve bindirme kuralları ve öğrencilere davranış şekilleri noktasında eğitimler verildi.

Eğitimler hakkında bilgilendirmelerde bulunan Bozkır Trafik Büro Tescil Amirliği ve Bozkır Jandarma Trafik Tim Komutanlığından yapılan bildiride ilçe genelinde eğitim çalışmalarının devam ettirileceği ve soz konusu eğitimlerle ilgili denetimlerin trafikte yapılacağı bildirildi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]