Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!

​Zeytinburnu'nun en aktif derneklerinden biri olan Konya Bozkır Dere Kasabası Derneği Zeytinburnu'ndaki hemşerileriyle iftarda buluştu.


Haberin Videosu için Tıklayınız!

Zeytinburnu'nun en aktif derneklerinden biri olan Konya Bozkır Dere Kasabası Derneğinin Başkanı Ahmet Ilgaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri hemşerileri için çok güzel bir iftar programı organize ettiler. Hafta sonları Pazar günü Dernek Merkezindeki Pazar kahvaltıları ile düzenli olarak bir araya gelen Dere Kasabalılar Derneğin organize ettiği Arabaşı Çorbası ve Piknik Organizasyonlarında da gurbette adeta Kasaba olarak birbirleriyle kenetleniyorlar.

Ramazan Ayı dolayısıyla bu kez iftar sofrasında bir araya gelen Dere kasabalılar önce Kuran-I Kerim Tilaveti ve ardından Dualarla iftar saatini beklediler. Zeytinburnu Kız İmam Hatip Lisesinin Konferans salonundaki programda Dernek Başkanı Ahmet Ilgaz hemşerine davete icabet ettikleri için teşekkür etti. Başkan Ilgaz, Ramazan ayının bereketi şereflendiğimiz bu mübarek ayında hemşerilerimizle birlikte aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dernek olarak dün olduğu gibi gelecekte de Dere Kasabamıza yakışır tarzda güzel hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz. Birliğimiz ve beraberliğimiz için Derneğimizle olan bağlantımızı çok daha güçlü kılmamız lazım. Bu tür organizasyonlar Akraba bağlarını kuvvetlendirmeye vesile kılmaktadır. Nesillerimizi korumak ve bu tür Büyük şehirlerde kaybolmamak için STK'ların düzenlenmiş olduğu bu tür organizasyonlara katılmamız lazım. Bu tür akraba ziyaretlerine riayet etmek gerekir. Diyerek emeği geçen herkese özellikle iftarın yapılmasına katkı sağlayan Mehmet Bulur'a teşekkür etti.

Konya Bozkır Dere Kasabası Derneği Yönetimi: Başkanı Ahmet Ilgaz Yönetim Kurulu Üyeleri:  Ramazan Dumru, Şevket Gültekin, Hasan Can, Ümit Şencan, Mehmet Çelmeli, Ömer Zafer Gümüş, Havva Göksel, Atilla Okay, Mehmet Ali Keser, Celal Cebeci, Mümüne Gürşahin Çelmeli, Hasan Ali Koyuncu, Ayşe Tuna, Mustafa Kaplan, Mustafa Coşkun, Ahmet Şimşek, Mustafa Kaygısız, Abdurrahman Yılmaz, Ramazan Acar

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-TAYLAN DEMİRELLİ

Haberi Yorumlayın:

1 yorum yapıldı.

gökhan dedi ki...

video ölü hocam