Bozkır’da 15 Temmuz Şehitleri için “Sizi Unutmayacağız” panosu yapıldı.


​Konya'nın Bozkır ilçesine bağlı Hacılar Mahallesi, Hacılar İlkokulu ve Hacılar Ortaokulun'da 15 Temmuz Şehitlerinin sürekli hatırlanabilmesi için "Sizi Unutmayacağız" panosu yapıldı.

Haberin Tüm fotoğrafları!!!
Ülkemizde 15 Temmuz 2016 günü Vatanın bölünmez bütünlüğüne gölge düşüren hain kalkışmada Şehit düşen 241 Şehit için Bozkır ilçesine bağlı Hacılar Mahallesi, Hacılar İlkokulu ve Hacılar Ortaokulun'da 15 Temmuz Şehitlerinin sürekli hatırlanabilmesi için "Sizi Unutmayacağız" panosu yapıldı.

Okulda yapılan "Sizi Unutmayacağız" panosu hakkında bilgiler veren Hacılar İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Yerlikaya "Okulumuzda okuyan gelecek neslin büyükleri evlatlarımızın, 15 Temmuz hain saldırısında vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit olan kahramanlarımızı devamlı olarak hatırlayabilmesi için Okul Aile birliği olarak aldığımız karar doğrultusunda okul yönetimimiz ve öğretmenlerimizin de desteği ile böyle bir pano yaptık.

Minik yavrularımızın yapmış olduğumuz ve 15 Temmuz'da Şehit düşen 241 Şehidimizin isimlerinin yer aldığı panoya ilgisi gerçekten güzel. Vatanın bölünmez bütünlüğü için Şehit olmuş tüm Şehitlerimize Allah rahmet dileriz" dedi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]