Sitemizin köşe yazarı eğitimci yazar M. Emin Karabacak'ın iki kitabı % 50 özel indirimli. Yayınlanmış dört kitabı bulunan Karabacak'ın Ensar Neşriyattan çıkan "Çocuklara Allah ve Namazı Bilinçaltında Sevdirebilmek ve Tabakları Ayırdık Çocuklar Söz Dinlemez oldu" kitapları öğrenci velilerinin okumaları için Ensar Neşriyat tarafından okullarımıza kasım ayı boyunca özel indirim yapıldı. Üzeri fiyatları 6.50 ve 6.00 TL olan kitaplar okullar tarafından talep edildiği takdirde 3.00 TL olarak temin ederek öğrenci velilerine okutabilecekler.

            Kampanya hakkında bili veren Karabacak: "Konya'da geçen yıl özellikle Çocuklara Allah ve Namazı Bilinçaltında Sevdirebilmek ve Tabakları Ayırdık Çocuklar Söz Dinlemez oldu kitabımı birçok okul velilerine okuttu ve ardından da seminerlere davet ederek imza günü yaptılar.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda öğrenci velilerin bilinçlenmesi ve okuma alışkanlığı kazanmalarının yanında; çocuklara uygun model olmaları, ailelerin bilgi dağarcıklarına bilgi katmak için Ensar Neşriyat böyle bir kampanya yaptı. En güzel yatırım insana yapılan yatırım anlayışıyla hareket eden Esar Neşriyata  % 50 indirim için okullar ve öğrenci velilerimi adına teşekkür ederim."

            Karabacak konuşmanın devamında:  "Kitaplar 100 sayfalık olup; günümüz şartlarını ve anne babaların beklentilerini dikkate alarak kitaptaki konuları örnek hikâyelerle destekleyerek ele aldık.  Bu kitaplar; anne babalara hem çocuklara dini değerleri nasıl verebileceklerini hem de anne babaların en büyük sıkıntısı olan söz dinlememe davranışları hakkında bilinçlenmelerini sağlayacaktır." dedi.

Kitaplara ulaşmak isteyen okul ve veliler için:

ENSAR NEŞRİYAT TİC. A.Ş.
Oruçreis mah. Giyimkent Sitesi 12.sk. No:40-42 Esenler-İstanbul 
Tel: 0 212 491 19 03-04  


Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.