BAŞKAN KOÇER’DEN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Koçer mesajında;''Polis Teşkilatımızın 172. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, 10 Nisan Polis Günü münasebetiyle güvenliğimizin garantisi olan tüm polislerimize yaptıkları bu kutsal görevde başarılar temenni ediyorum.

Polis Teşkilatımız, icra ettiği zor görevler bakımından ülkemizde barış ve kardeşliğin garantisidir. Polislik en zor mesleklerin başında gelmektedir. Gücünü halkımızdan ve kanunlardan alan kahraman Türk Polis Teşkilatı; toplumumuzun huzur ve güvenliğini sağlamak için fedakârca çalışırken, gerektiğinde canını dahi hiçe sayarak milletimizin haklı güvenini ve takdirini kazanmıştır.

Emniyet Teşkilatımız 172 yıldır şerefli mazisi ve milletimizden aldığı güçle, güven ve huzur ortamını sağlamaya devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatı'mızın 172. kuruluş yıldönümünü kutluyor, hatıralarını daima kalplerimizde yaşattığımız aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet dileyerek gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. ''dedi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]