Bozkır gençlik merkezi tamamlanıyor


Konya'nın Bozkır ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilçeye kazandırılan gençlik merkezinin yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Yetkililer tarafından yapılan açıklamalarda Gençlik merkezinin eylül ayına kadar bitirilmesi hedeflendiği belirtildi.

Gençlik merkezinin yapımı ile ilgili açıklamalarda bulunan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, "Gençlik merkezi yapıldıktan sonra Bozkır'a değer katacaktır  aynı zamanda gençlerimiz için ön önemli noktalardan biri olacaktır. Bozkır'ın en büyük sorunlarından bir tanesi olan büyük konferans salonu eksikliği bu projeyle giderilecektir.

Gençlik merkezimizin bitmesiyle birlikte Bozkır'a yakışır, modern ve çok amaçlı 800 kişilik konferans salonu kazandırıyoruz. Konferans salonumuzla birlikte Bozkır'ın en önemli eksikliklerinden bir tanesine daha çözüm bulmuş oluyoruz. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum.

Bozkır'ımız için 3 yıl içerisinde 51 milyonluk yatırım alınacak,  bu yıl ihaleye çıkacak olan projelerimiz, Çarşamba çayı rekreasyon projesi, Otogar projesi ve modern mezbahane projesidir. Bu projelerin ilçemize hayırlara vesile olmasını dileyerek, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'e teşekkür ederim" dedi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]