Mustafa Kalaycı'dan Konya Polisine TebrikMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Bozkır Milletvekili Mustafa Kalaycı, 5 DEAŞ'lı teröristi etkisiz hale getirerek Konya'da olası bir terör saldırısının yaşanmasını engelleyen Konya polisini tebrik etti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Bozkır Milletvekili Mustafa Kalaycı, 5 DEAŞ'lı teröristi etkisiz hale getirerek Konya'da olası bir terör saldırısının yaşanmasını engelleyen Konya polisini tebrik etti.

Mustafa Kalaycı, Konya Valisi Yakup Canpolat, Emniyet Müdürü Şükrü Yaman ve Özel Harekat Şube Müdürünü telefonla arayarak, sabah saatlerinde DEAŞ terör örgütünün hücre evine yönelik düzenlenen operasyonda kahramanca görev alan polisleri kutladı.

Kalaycı, "Canını ortaya koyarak 2 saat çatışıp silahları ile birlikte DEAŞ'lı teröristleri etkisiz hale getiren Konyapolisimiz şehrimizi ve ülkemizi büyük bir felaketten kurtarmıştır. Teröristlerin yanında ele geçirilen uzun namlulu silahları, 3 kg'a yakın TNT tipi bomba ve canlı bomba yeleği ile sansasyonel bir eylem hazırlığında olunduğu aşikar. Operasyon sırasında hafif yaralanan 4 emniyet mensubumuza acil şifalar diliyorum. KonyaValisi Yakup Canpolat ve Emniyet Müdürü Şükrü Yaman başta olmak üzere operasyonda görev alan Emniyet mensuplarımızı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]