İÇERİÇUMRA ÇOK AMAÇLI PAZAR YERİNDE SON DURUM
Çumra Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve çalışmaların aralıksız olarak devam ettiği İçeriçumra Mahallesi çok amaçlı Pazar yerinde son durumu Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz yerinde inceledi.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz yapmış olduğu açıklamada; İçeriçumra Mahallemizdeyiz burada bulunan eski Pazar yerimiz Kışın yoğun geçen kar yağışı sonrası yıkılmıştı. Ama en güzelini inşallah biz İçeriçumra mahallemizde yapıyoruz. İçerisinde 600 m2 düğün salonuyla birlikte toplam 4 bin m2 alana sahip Pazar yerimizde çalışmalar devam ediyor. İnşallah on gün içerisinde hazır hale gelmiş olacak. Hem pazarcılarımıza hem de İçeriçumra Mahallemize hayırlı olur inşallah dedi. 

Başkan Oğuz ayrıca ilçede yapımı tamamlanan ve devam eden yatırımlarda da bahsetti. Çumra Hayvan Pazarımız yapıldı, Buğday pazarımızın inşaatı devam ediyor. Bardakçı Pazar yerimiz etrafında on yeni dükkanla tamamlandı.  Karkın ve Alibeyhüyüğü Mahalle pazarlarımız bitirildi. Çumra'mız yenilenmeye güzelleşmeye devam ediyor dedi.

İncelemeler sırasında hazır olan İçeriçumra Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Çatlak ise konuşmasında;  Başkanımızın İçeriçumra mahallemize kazandırdığı bu Pazar yerini biz hayal bile edemezken başkanımız yapıyor. Allah ondan razı olsun. İçeriçumra mahallemiz adına başkanımıza teşekkür ediyor mahallemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

İncelemeler sırasında Belediye Başkanı Oğuz mahalle halkıyla da sohbet etti.

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.