Rutin olarak denetlenen Türk Kızılay'ı Şubelerinden Bozkır Şubesi de Türk Kızılay'ı Genel Merkezi tarafından gelen müfettişlerden Baş Müfettiş Tekin Özbey ile Yardımcısı Hatice Tuba Türk tarafından denetlendi. Denetlemenin sonunda Türk Kızılay'ı Bozkır Şubesi Yönetim Kuruluna teşekkür ettiler.
Geçtiğimiz hafta içerisinde Türk Kızılay'ı Genel Merkezinin Baş Müfettişlerinden Tekin Özbey ile yardımcısı Hatice Tuba Türk Bozkır Kızılay Şubesinin denetimini gerçekleştirdiler. Türk Kızılay'ı Genel Merkezi tarafından rutin olarak denetlenen Kızılay Şubelerinden İlçemiz Kızılay Şubesi de denetimden geçti. Denetimde Bozkır Kızılay Şubesi Başkanı Mustafa Ünal ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Yunus Yılmaz hazır bulundular.

Baş Müfettiş Tekin Özbey'in denetimde istedikleri evrakları Kızılay Şubesi Başkanı Mustafa Ünal tek tek kendisine takdim etti. Olumlu geçen denetimden dolayı Baş Müfettiş Özbey Şube Başkanı Mustafa Ünal ile Yönetim Kurulu Üyelerine Teşekkür etti.

 Denetlemenin ardından gazetemiz muhabirine açıklama yapan Şube Başkanı Mustafa Ünal: "Bozkır Kızılay Derneğimiz geçtiğimiz haftalarda Genel Merkez Müfettişleri tarafından denetlenmiştir. Derneğimizi denetleyen Baş Müfettiş Tekin Özbey, daha önceki yapılan denetim raporlarına göre, bu denetleme de Bozkır Kızılay Şubesi Derneğinin oldukça düzenli olduğu için teşekkür etmişlerdir." dedi.

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.