Çumra’dan Hatay’a Mehmetçik için destek


Çumra'dan Afrin Zeytin Dalı Harekatında mücadele veren Kahraman Askerlerimize destek olmak amaçlı 1 tır yardım ve bir otobüs insan Hatay'a gitti.
Çumra Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Vakfı öncülünde düzenlenen programa 70 Çumra'lı vatandaş katıldı. Program Çumra Çarşı Camii önünden Cumartesi akşamı yatsı namazına müteakip dualarla Çumra'dan hareket edildi. Pazar günü gün boyunca Hatay'da ziyaretler yapılarak gecesinde tekrar Çumra'ya doğru yola çıkıldı.

Çumra İHH İnsani Yardım Vakfı Çumra Başkanı ve Çumra Çarşı Camii imam hatibi Fatih Soydaş hocanın duasıyla Çumra'dan Hatay'a hareket edildi. Hatay'da Askeri alanlar ziyaret edilerek Çumra'lı öğrencilerin askerlerimizi için yazdıkları mektuplar askerleri birliklerimize teslim edildi. Çumra'dan giden ekip teröristlerin elinden alınan bölgelerdeki Askerlerimizi ve sivillerimizi ziyaretler gerçekleştirildi ve dualar edildi.

Hatay'da ayrıca vatandaşlar Hatay'da bulunan Çocuk Yaşam merkezini ziyaret ederek orada kalan çocukları ziyaret ettiler.

Kahraman Mehmetçiğe destek için sınırda bulunan vatandaşların duygu dolu anları gözlerden kaçmadı.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]