EREĞLİ BELEDİYESİ SOSYAL MARKETİ YÜZ GÜLDÜRÜYOR

Ereğli Belediyesi Sosyal Belediyecilik kapsamında Oğuz Ata Tesisleri'nde bulunan Sosyal Yardım Evi'nde ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor. Durumu olmayan vatandaşlar buradan ihtiyaçlarını karşılıyor.
İhtiyaç sahipleri, böyle bir uygulama başlattığı için Belediye Başkanı Özkan Özgüven'e teşekkür ettiklerini belirttiler.

Dar gelirli olan vatandaşları gözettiklerini belirten Başkan Özgüven: "Sosyal Belediyecilik kapsamında önemli hizmetler gerçekleştiriyoruz. Belediye olarak hemşehrilerimizin sorunlarıyla hemhal oluyor, onlar için elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Bizim inancımızda ihtiyaç sahibini gözetmek, ihtiyacını mümkün mertebe gidermek esastır. Öyle ki Peygamber Efendimiz: "Komşusu aç iken, tok yatan bizden değildir" diyerek bize yol göstermiştir. Bu doğrultuda Oğuz Ata Tesislerimizde bulunan Sosyal Yardım Evi'mizle vatandaşlarımıza ulaşıyoruz. Gıda ihtiyaçlarının yanı sıra halkımızın bize ulaştırdığı eşyaları dar gelirli hemşehrilerimizle paylaşarak onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Onların mutluluğuna ortak olmak, Allah(cc)'ın rızası kazanmak bizim en önemli gayemizdir" dedi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]