​Konya'nın Bozkır ilçesinde faaliyet gösteren ve Dernek merkezi İstanbul'da olan Bozkırlılar Vakfı ilçe merkezinde halk katılımlı iftar programı düzenledi.


Bozkırlılar Vakfının geleneksel olarak düzenlemiş olduğu "Rahmet ayı Ramazan'da Bozkırlılarla bereket sofraları buluşması" iftarlarının Bozkır kısmı yoğun katılımla Bozkır ilçe merkezinde gerçekleştirildi.

Programda konuşan Bozkırlılar Vakfı Bozkır ilçe temsilcisi Mehmet Özakan "Vakfımızın geleneksel olarak düzenlemiş olduğu iftar programına katılan tüm vatandaşlarımıza ve uzaktan yakından gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Vakfımız kurulduğu zamandan beri ilçemiz Bozkır'da, Konya'da ve İstanbul merkezimizde olmak üzere Bozkıra ve Bozkırlıya, Bozkırlıların destekleriyle birlikte hizmet etmeye devam etmektedir. İftarımızın bereketli olması dileklerimizle afiyet olsun hayırlı iftarlar" dedi.

Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet'in duası sonrasında iftar açımı gerçekleştirildi.

Bozkır Selçuklu Kapalı Pazaryerinde gerçekleştirilen etkinliğe, Bozkırlılar Vakfı merkez yöneticilerinden Bayram Arı ve Yunus Albayrak, Bozkırlılar Vakfı Konya Şubesi Müdürü Davut Karabacak, Bozkırlılar Vakfı Konya Şubesi Sekreteri Ziya Kuz, Belediye Başkanı İbrahim Gün'e,Ak Parti Konya Milletvekili adayı Mehmet Akif Yılmaz,, Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet,Bozkır İlçe Tapu Müdürü Mustafa Ünal, Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, Orman İşletme Şefi Serdar Aygün,Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Köse, kurum ve kuruluşların amir ve personellerinin yanında çok sayıda vatandaş katıldı.

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.