İyi Parti İl yönetiminden Mehteranlı Bozkır Ziyareti


Konya'nın Bozkır ilçesine İyi Parti Konya il yönetiminden Mehteranlı ziyaret gerçekleştirildi.İyi Parti Bozkır ilçe teşkilat binası önünden Mehteran takımı ile Bozkır Hükümet konağı önüne kadar yürüyüş gerçekleştirilmiştir. Yürüyüş sonrasın heyet Bozkır Hükümet Konağı önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.

Mehteranlı ilçe ziyareti sonrasında İyi Parti heyeti, Bozkır Kaymakamlığını ve YSK Bozkır ilçe Başkanlığını ziyaret etti. Kurumsal ziyaretler sonrasında heyet ilçe merkezinde ki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sohbet gerçekleştirdi.

Bozkır ilçesinde gerçekleştirilen ziyarete, İyi Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Ruhsar Tanrıkulu, İyi Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Raziye Gülaçar Açıkyürek, İyi Parti Millet Vekili Aday Adayı Bozkırlı İlker Yiğit, İyi Parti Millet Vekili Aday Adayı Kululu Rıdvan Peker, Eski dönem Yalıhüyük Belediye Başkanı Asuman Topkara, İyi Parti Seydişehir, Yalıhüyük, Ahırlı ve Hadim İlçe yönetim üyeleri ve İyi Parti Bozkır yönetim Kurulu üyeleri ve Partililer katıldı.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]