Meram Kozağaç Mahallesi muhtarı İhsan Sözer'in pehlivanlara baklava ikramı ile beraber sporcularımızı ve onları yetiştiren hocalarımızı sizlere tanıtıp şampiyonluk kutlamasını paylaşıyoruz.
İŞTE PEHLİVANIMIZ
1. Oğuzhan Cemil Şimşek: Meram Kozağaç Spor Kulübü'nde Dünya Şampiyonu olmuştu şimdi Akhisar Belediyespor Kulübü adına güreşiyor. Rusya'da hem Serbest hemde Grekoromen stilde Dünya İkincisi oldu.

2. Berat Uğur Taşkıran : Meram Kozağaç Spor Kulübü'nde 6 yıldır güreşiyor ve ilk kez milli oldugu Rusya'dan Dünya Şampiyonu olarak döndü.

3. Kemal Yıldız: Bozkır Gücü Spor Kulübü'de güreşiyor. İlk kez milli oldugu Rusya'da Dünya İkincisi oldu.

4. Cemil Kurbi: 1074 Konya Spor Kulübü 'nün güreşçisi. Rusya'da Dünya Üçüncüsü oldu.

5. Mehmet Ali Yiğit: 1074 Konya Spor Kulübü'nün güreşçisi olup. Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonluğu bulunan başarılı bir güreşçimizdir. Rusya'da bir Dünya Şampiyonluk madalyası birde Dünya İkinciliği madalyası kazandı.

Sporcularımızın Sportif başarılarının yanında ahlaki yönleri, karakterleri ve kişilik değerleri olarak en iyi şekilde yetiştiren KAHRAMAN Antrenörlerimiz de şöyle:

1. Halil Karaçor
2. Seyfullah Günaydın
3. Onur Karaköse
4. Sezai Şipal
5. Mustafa Erdemir
6. Necmettin Yılmaz
7. Kamil Minğan
8. Şefik TAKTAK
9. Kürşat Özyürek

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüm sayın Ömer Ersöz, Spor Genel Müdürüm sayın Mehmet Baykan, Spor Bakanlığı Müsteşarım sayın Faruk Özçelik ve Spor Bakanım sayın Osman Aşkın Bak Konya güreşi olarak bu tabloyu sizlerle ve kamuoyu ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Arz ederim.

Muammer Tunahan
Beden Eğitimi Öğretmeni
&
Kulüp Başkanı

Bozkır Gücü Spor Kulübü
"Güçlü Yarınların Teminatı"

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.