Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!
Konya'nın Bozkır ilçesinde Bozkır Halk Eğitim Merkezi ve Bozkır Komek'in ortaklaşa düzenlemiş olduğu 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı, yılsonu sergisi yoğun katılımla gerçekleştirildi.Konya Büyükşehir Belediyesi ASEM Hizmet binasında gerçekleştirilen yılsonu sergisine Bozkır Halkı ve Bozkır Protokolü yoğun ilgi gösterdi.
Açılışı gerçekleştirilen ve üç gün boyunca devam edecek sergide 2018-2019 Eğitim Öğretim döneminde Usta öğreticilerin kontrolünde bir birinden güzel ürünler elde eden kursiyerlerin ürünleri sergide büyük beğeni ve ilgi gördü.

Bozkır Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Çatdere yaptığı açılış konuşmasında "Bozkır Halk Eğitim Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi Bozkır Komek ve Asem Müdürlüğü olarak 2018-2019 Eğitim Öğretim döneminde açmış olduğumuz yüzün üzerinde kursta 3000 kursiyer sayısına ulaştık.

Burada ki el emeği ürünlerin hazırlanmasında eğitimleri veren başta usta öğreticilerimiz olmak üzere tüm kursiyerlerimize ve kurumlarımızın tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Yılsonu sergimizle bir Eğitim Öğretim döneminin bitiminin mutluluğunu yaşıyoruz ancak kurslarımız hız kesmeden yaz sezonunda da Genç Komek olarak çocuklarımıza hizmet edecek" dedi.

Konya Büyükşehir Asem hizmet binasında gerçekleştirilen serginin açılış programına Bozkır Kaymakam Oltan Bayraktar, Bozkır Belediyesi Başkanı Sadettin Saygı, Emniyet Amiri Ramazan Arlı, Selçuk üniversitesi Bozkır Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Hasan Tutumlu, kurum ve kuruluşların amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.

Son Video