Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!
AK Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven tüm Bozkır halkının Kurban Bayramı'nı kutladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Güven mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. 

Kurban Bayramı'nın özünde paylaşmak, bölüşmek, dayanışma içinde olduğumuzu göstermek vardır. Kurban birlik ve beraberlik bayramıdır. İnanıyorum ki bu Kurban Bayramı da şehirlerimizden köylerimize varıncaya kadar insanımızın yaşadığı her yerde aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı, kardeşlik ve aile duygusunu daha da geliştirecektir. 

Biziö anlayışımıza göre komşusu açken tok yatan bizden değildir. Onun için bu bayramda kendi çevremizden başlayıp, yoksullara, kimsesizlere, yetim ve öksüzlere, ihtiyaç sahiplerine, şehit yakınlarına, gazilere kucak açmalı; onlara sahip çıkmalıyız. Özellikle çocuklarımızın neşe içerisinde bayramlarını kutlamasını, yüzlerinin gülmesini yürekten diliyor ve bayram sevincimizin, birliğimizin, beraberliğimizin daim olması, mutluluk ve bereket içinde geçmesini temenni ediyorum" dedi.

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.