Recent Comments

Bozkır’da Şehit Polis Memuru hatırasına koridor Kitaplığı oluşturuldu.

Konya'nın Bozkır ilçesine bağlı Soğucak mahallesinde Soğucak Mustafa Yamaner Ortaokulunda Şehit Polis Memuru hatırasına koridor Kitaplığı oluşturuldu.

Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği tarafından yürütülen açılışma sonrasında Şehit Polis Erkan Kurşun hatırasına Bozkır ilçesine bağlı soğucak mahallesinde Soğucak Mustafa Yamaner Ortaokulu'na öğrencilerin her zaman kitaplara ulaşabilir olması ve şehidin hatırasının yaşatılması adına koridor kitaplığı yapıldı.
Şehidin kızı Alanur Kurşun'un'da öğrencisi olduğu Meram Anadolu Lisesi'nin 700 adet kitap bağışı gerçekleştirdiği programda kurulan kütüphanenin açılış programı İlçe Kaymakamın konuşması, öğrencilerin şiir dinletisi ve konuşmaları ile tamamlandı.

Soğucak Mustafa Yamaner Ortaokulu'nda Şehit Polis Erkan Kurşun adına yaptırılan kütüphane açılışı etkinliğine, Bozkır İlçe Kaymakamımız Oltan Bayraktar, Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Özgür Tunç, Bozkır Garnizon Komutanı Teğmen Batuhan Duran, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Şehidin eşi Suna Cihan Kurşun ve kızı Alânur Kurşun katıldı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* yapılan yorumlar denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.
...

Ad

E-posta *

Mesaj *

buttons=(Accept !) days=(20)

Bozkır Android Uygulamasını Telefonunuza indirin!!!
Accept !