Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!
Konya'nın Bozkır ilçesine bağlı Karacahisar mahallesinde bulunan ve Konya Orman İl Müdürlüğünün C tipi nitelikteki Aygırdi şelalesi ve mesire alanı doğaseverleri bekliyor.


Konya'nın Bozkır ilçesinde yaz aylarında bölge ve bölge dışından çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Aygırdibi şelalesi ve mesire alanı essiz doğa güzelliği ile kış aylarında ziyaretçilerini bekliyor.
Konya'dan Bozkır'a gelen aslen kendisi de Bozkırlı olan Mehmet Ali Palabıyık AA muhabiriyle yaptığı röportajda "Ben aslen Bozkırlı olmakla beraber Konya'da yaşıyorum. Şehrin sıkıntı ve stresini atabilmek için ayda bir iki kere Bozkır'a geliyorum.

Yaz aylarında ailemizle severek geldiğimiz, doğasıyla ve suyuyla güzel mekânı kış aylarında da görmek için geldim. Essiz ve çok sakin ayrı bir güzelliği var tüm doğaseverlere tavsiye ederim" dedi.
Bozkır Karacahisar Mahallesi sakinlerinden Numan Şimşek vermiş olduğu röportajda "Burası Karacahisar mahallemizde yer alan Aygırdibi ve Mesire alanı. Bu alan yazları hergün tamamen dolar ama kışın sessiz sakin.
Bu güzel mesire alanımızın yazı ayrı güzel kışı apayrı güzel, yazın bu güzel alanı görmeye gelenleri kışında görmeleri için bekliyoruz" dedi.  

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.