Recent Comments

Bozkır Mahalle Ziyaretlerinde Sazlı Mahallesi Ziyaret edildi.

Konya'nın Bozkır ilçesinde Mahalle ziyaretlerine devam ediliyor. 

İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen Halk Toplantıları Bozkır ilçesinde "52 Haftada 52 Mahalle" şekliyle her hafta ilçeye bağlı bir mahalle ziyaret edilerek gerçekleştiriliyor. Bozkır ilçesinde İlçeye bağlı 52 mahalle olması dolayısıyla 1 yıllık çerçevede planlanan her hafta bir mahalle ziyaretleri çerçevesinde geçtiğimiz hafta Perşembe günü Sazlı Mahallemiz ziyaret edildi.
İlçeye bağlı Sazlı mahallesinde gerçekleştirilen ziyarette Yatsı Namazı sonrasında Kahvehanede mahalle sakinleriyle bir asraya gelinerek halkın istekleri yerinde dinlenerek ziyarette katılan kurum amirlerine birebir iletilme şansı buldu. 

Bozkır Sazlı mahallesinde gerçekleştirilen ziyarete Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet, Bozkır Emniyet Amiri Vekili, Bozkır Jandarma Komutanı Batuhan Duran, Bozkır Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Hasan Adıgüzel, Bozkır Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Recep Kesik, Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk ve Bozkır Tarım ve Orman Müdürlüğü Veterineri Halil Durmuş ve Bozkır Kütüphane Müdürü Murat Akman katıldı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* yapılan yorumlar denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.
...

Ad

E-posta *

Mesaj *

buttons=(Accept !) days=(20)

Bozkır Android Uygulamasını Telefonunuza indirin!!!
Accept !