Konya'nın Bozkır ilçesinde, Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne İlçe Müdürü olarak Halil Durmuş atandı.
Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde Veteriner Hekim olarak görev yapan Halil Durmuş, son yapılan atamayla 14 Şubat 2020 tarihinde çalıştığı kurumda müdür olarak göreve başladı.

Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürü Durmuş, Evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Halil Durmuş Kimdir?
Konya İli Bozkır İlçesi 1985 yılında doğan Halil Durmuş; İlköğretimini Bozkır Yolören ilkokulunda, orta öğretimini Bozkır Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2003 yılında Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesine başlamış ve 2008 yılında Yükseköğretimini tamamlamıştır.

2009 yılında Serbest Veteriner Hekim olarak iş hayatına başlamış, 2010 yılında ilk görev yeri olan Hadim İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne Veteriner Hekim olarak atanmıştır. 2010-2017 yılları arası Hadim İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde, görev yaptıktan sonra 2017 Kasım ayında Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne veteriner hekim olarak atanmıştır.

2017 yılından bu yana Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde Veteriner hekim olarak görev yapmakta iken birçok başarılı projeye imza atan ve 14 Şubat 2020 tarihinde Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan Halil Durmuş, evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Haberi Yorumlayın:

1 Yorum, Sizde yorum ekleyin!

  1. Müdürümüze yeni görev yerinde başarılar dileriz.
    Sırıstat Haber Merkezi ailesi olarak İlçemize güzel hizmetlerde bulunması dileğimizle.

    YanıtlaSil