Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

"Milli egemenliğimizin sembolü, kurtuluş mücadelemizin ve demokrasi tarihimizin en önemli kurumlarından olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100'ncü yılını kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Sevgili Çocuklar;
Bu bayram sizler için şenlik, milletimiz için gurur günüdür. Ülkemizin en değerli varlıkları olarak, geleceğimizin güvencesi, yaşam sevincimiz ve umudumuzsunuz. Sizlere düşen görev, bilime ve gelişen teknolojilere açık, okuyan, sorgulayan, araştıran ve bunlarla birlikte düşünen ve düşündüklerini düzgün bir şekilde ifade edebilen, dürüst, çalışkan ve başarılı fertler olmaktır. Bu görevi en güzel şekilde yapacağınıza ve bu mirasa en güzel şekilde sahip çıkacağınıza olan güvenim tamdır.
Dünya genelinde yaşanan Covid- 19 virüsüne karşı Ülkemizin verdiği başarılı mücadeleye en güzel desteği veren hiç şüphesiz evde eğitimine devam eden sizler olduğunuzu bir kez daha hatırlatmak isterim ve sizlere derim ki; Okullu ve öğretmenli günlerde buluşmak gayesi ve dileğiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Milli Mücadelede emeği geçen herkesi saygı ve rahmetle anıyor; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.

R. Özgür TUNÇ
Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü  

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.