Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!
Konya İHH İnsani Yardım Derneği Bozkır Temsilciliği gönüllüleri, evlerinde ziyaret ettikleri çocuklara pamuk şeker ve çeşitli hediyelerle sevindirdi.

Hayırseverlerin desteğiyle pamuk şeker, kek ve çeşitli hediyeler hazırlayan gönüllüler, bunları ilçenin farklı mahallelerindeki çocuklara ulaştırdı.
Bozkır İHH Temsilcisi Seyit Tarlacı, "Pandemi sebebiyle Bozkır'da sokağa çıkamayan çocuklarımızı bir nebze olsun sevindirebilmek, sıkıntılarını giderebilmek ve öte yandan geçen senelere nazaran  buruk geçen ramazan ayını şenlendirebilmek için Bozkır'da çocuklarımıza hediye vermek gibi bir faaliyete başladık. Bu kapsamda çocuklarımıza; pamuk şeker, kek, balon ve bayram şekeri gibi onların yüzünü güldürebilecek şeylerle maddi değeri düşük ama manevi anlamda çok çok mutluluk veren hediyeler hazırladık. Şuan sokak sokak, kapı kapı dolaşarak çocuklarımıza hediyelerimizi takdim ediyoruz. Çocuklarımızın yüzündeki tebessümü görmek bizim için mutluluk verici. İnşallah bundan sonrada çocuklarımıza yönelik faaliyetlerimiz sizlerinde desteğiyle artarak devam edecektir" ifadelerini kullandı.

Aynı uygulama Konya'nın farklı ilçelerinde gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.