Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!

Bozkır Millî Eğitim Müdürü Tunç sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Bozkır Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden kendi isteğiyle istifa ettiğini duyurdu. 

Müdür Tunç sosyal medya paylaşımı şu şekilde "Karar verilmesi kadar yaşanması zordur vedalaşmanın. Veda ince bir Yolculuktur ki; yaşadığın, güldüğün, ağladığın, koştuğun, durduğun, sevdiğin velhasıl doğup büyüdüğün yerden başını alıp gitmektir bir miktar. 
Başarı; yapıp ettiklerin değil, gitmen gerektiğini hissettiğinde için burkulsa da arkana bakmadan gitmeye karar verebilmektir. 

Yaklaşık üç yıldır onur ve gururla yürüttüğüm Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden kendi isteğimle ayrılıyorum. Çok sevdiğim memleketim için her şeyin benim bulunduğum dönemden daha iyi ve güzel olmasını temenni ediyorum. 

Göreve geldiğim günden beri, beni ve kurumumu her konuda destekleyen ve yardımlarını esirgemeyen; Milli Eğitim Bakanlığımıza, Bilhassa görev sürecimizde hayata geçirdiğimiz Remzi Demirci Anaokulumuz, Bozkır Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulumuz, Osman Yaren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yeni Okul Projemiz, Bozkır Anadolu Lisesi Nitelikli Okul Projemiz, Merkez okul ve kurumlarımızın tamamının doğal gaza kavuşturulması projemiz, e-Sınav Merkezinin Kurulmasıve hayata geçirilmesi, Mevka ve Kop Projelerimizin hayat bulması, Okullarımızın çevre ve bahçe düzenleme çalışmaların tamamlanması, Sarıoğlan ve Merkez İmamhatip Ortaokulumuzda ki Hafızlık Projelerimizin hayata geçmesinde özellikle Milletvekilimiz Sayın Ziya Altunyaldız ve Sayın Orhan Erdem ile Bölgemizin Değerli Milletvekillerine, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay'a yukarıda bahsedilen çalışmaları bizlere kazandırdıkları için ilçemiz ve camiamız adına teşekkürlerimi ve şükranlarımızı sunuyorum. 

Bu minvalde bizlere destek veren, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali Büyük ve ekibindeki tüm değerli Müdürlerimize, Belediye Başkanımız Sadettin Saygı Bey'e, aramızdan ayrılan cennet mekan Ağabeyim Ali Başkanıma, kendileri ile güzel bir çalışma ortamı bulduğum Dönem Kaymakamlarımız Oltan Bayraktar ve Muhammet Akın Beylere, İl genelindeki tüm Değerli İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, İlçe Başkanımız Kadir Güven Bey'e ve kıymetli yönetimine, İlçemizde ki Tüm Siyasi Parti temsilcisi Değerli Başkanlarımıza, Eğitim sevdalısı dostumuz Bimder Başkanım Mehmet Görür Bey'e, Bozkırlılar Vakfı Yönetimine ve Sivil Toplum Örgütlerine, İstanbul'da ki değerli büyüklerime ve hayırseverlerimize, bizlere omuz veren mahalle muhtarlarımıza, Bozkırlı hemşerilerime, dostlarıma ve aileme, camiamızın en önemli yapı taşı olan Okul Müdürlerimize, müdür yardımcılarımıza, öğretmen arkadaşlarıma, Her türlü yoluma koşan Şube Müdürüm kardeşim Selim Dursun'a, Müdürlüğümüzdeki kahrımızı çeken şeflerime, memurlarıma, şöförüme ve tüm mesai arkadaşlarım ile son olarakta görev çabamızın varış noktası, geleceğimiz, her şeyimiz, coğrafyamızın pınarları SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİME minnet, şükran, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 

Dilerim Derdimiz Daima Eğitim Olur...

Allah'a Emanet Olun.." dedi. 

Sırıstat Haber Merkezi ailesi olarak Müdür Tunç'a ilçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür eder ve Eğitim camiasında ki yeni görevlerinde başarılar dileriz. 

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.