Recent Comments

Kayapınar HEM Yıl Sonu Sergisi Gerçekleştirildi


Bozkır Kayapınar mahallemizde Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan 2013-2014 döneminde usta öğreticiler ve kursiyerler tarafından tertiplenen yıl sonu sergisini gerçekleştirildi.

Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır Milli Eğitim Müdürü Ali Doğan, Bozkır İl Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Bozkurt ve Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli'nin de eşlik ettiği etkinlikte kursiyerlerin bir birinden güzel ürünleri beğeniyle izlendi.

Başkan Gün ve Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Memiş Akbulut'a bu tarz faliyetlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Bu tarz el emeği ürünlerin 360 gün boyunca hem sergi hemde satışının sağlanabileceği bir proje üzerinde çalışılmasının gereği üzerinde hem fikir olduklarını belirttiler.

Sergi gezisi sırasında Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir ve Belediye Başkanı İbrahim Gün kursiyerlerin ürünlerinden örnek olması için satın aldılar. Ziyaret ikramlardan sonra yıl sonu sergisi programı sonlandırıldı.

Sırıstat Haber Merkezi: Yakup Çetin
Haberin tüm fotoğrafları için tıklayınız!!!

Haberin Videosu;

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* yapılan yorumlar denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.
...

Ad

E-posta *

Mesaj *

buttons=(Accept !) days=(20)

Bozkır Android Uygulamasını Telefonunuza indirin!!!
Accept !