Recent Comments

Yayın İlkelerimiz


Yayın İlkelerimiz


Web Sitemiz Bozkır Web Kaynaklarından Haberleri Derleyerek Ziyaretçilerine Aktarmayı Amaç edinmektedir.

Sitemiz Güncel Bozkır Haberlerini Özgün Editörlerimiz Tarafındanda Eklemektedir.

Amacımız Tek bir Kaynakta Bozkır Haber akışlarını toplayabilmek ve sunabilmektir. Bu felsefeden çıkış alarak tüm içerikleri topluyoruz Haberleri aldıgımız kaynakları belirtiyoruz Haber kaynagını teşkil eden web siteleri ve kişilerden Amaç Bozkır oldugu için anlayış bekliyoruz. Hiçbir zaman hiçbir sitenin veya bireyin haberini Kendimize Mal ederek yayınlamıyoruz. Olurki unutulmuş olsun bu durumlarda iletişime geçip düzeltme yaparız.

Hedefimiz Haberleri en kısa zamanda tek merkezden Yurt içindeki Yurt dışındaki Bozkır'lı Kardeşlerimize ulaştırabilmektir.

Bozkır'a ait ne varsa özgün Editörlerimizle yayınlıyoruz. Yeri Geldigimizde Klavyemiz biraz sert yazabailir yazılarımızın amacı bozkır için en güzeli en iyisini sağlayabilmek içindir.
Projelerimiz arasında her hafta bir Esnafımız'a Konuk olmak ve bu esnafımızın dilinden Esnaf sorunlarını ve taleplerini dile getirebilmektir.

Sırıstat 'Suyu sert insanı Mert' Toprakların haberciligini yaptıgı için Sert mizacınıda Mert mizacınıda içeriklerinde her zaman gösterecektir.Telif

Türkiyede eserlerin telif hakları FSEKe(Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu) göre değerlendirilmekte ve korunmaktadır. FSEK belirli bir gazete veya dergiden telif hakları korunabilir bir eseri alıp yayınlamakla ilgili kanunu, 36. maddesinde açıklamıştır.

Madde 36 Gazete veya dergilerde çıkan siyasi veya iktisadi günlük meselelere mütaallik makale ve fıkraların iktibas hakkı sarahaten mahfuz tutulmamışsa aynen veya işlenmiş şekilde diğer gazete ve dergiler tarafından alınması ve radyo vasıtasiyle veya diğer bir suretle yayılması serbesttir.

Iktibas edilen gazete, dergi ve ajansın ve eğer bunlar da başka bir kaynaktan alınmışlarsa o kaynağın adı, tarih ve sayısından başka makale sahiplerinin adı, müstear adı veya alameti zikredilmek icabeder.
FSEKin 36. maddesi uyarınca; herhangi bir köşe yazısının, yazar adı, gazete-dergi adı, yayım tarihi ve diğer kaynak bilgileri verilerek başka platformlarda yayınlanması son derece yasaldır.
Zira, sitemizde, ülkemiz saygın yazar ve basın kurumlarının tüm haklarına saygı gösterilmekte, alıntı yapılan her bir köşe yazısı için, yazar ismi, yazının yayınlandığı kurumun ismi, yayınlanma tarihi, yazının yayınlandığı internet adresi bilgileri günümüz internet ortamlarında rastlanmayan bir titizlikle, eksiksiz biçimde belirtilmektedir..

Web Sitemizde yayınlanan içeriklerin sorumluları içeriğin yazarıdır. Sitemiz yazılardan sorumlu tutulamaz. Yasal kurallar çerçevesi dışında yazılar varsa yönetimle irtibata geçip kaldırılması talebinizi iletebilirsiniz.

Sırıstat Haber Ekibi Olarak 
Bilgilerinize Arz Edilir..
Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te Bozkır Haber'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* yapılan yorumlar denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.