Olgun'dan Kalaycı’ya ziyaret


​Türk Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Hamza Olgun'dan MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'ya ziyaret...

Türk-Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Hamza Olgun, MHP Genel Merkez, Sekreter Yardımcısı ve Konya MHP Milletvekili Mustafa Kalaycı'yı makamında ziyaret etti.

MHP Konya Milletvekili ve MHP Genel Merkez Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Mustafa Kalaycı'ya hem hayırlı olsun, hem de Konya'daki sağlık çalışanlarının karşılaştıkları sorunları aktarmak amacıyla ziyaret eden Türk-Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Hamza Olgun, " Ziyaretimiz hedefine ulaşmıştır. Sayın vekilimiz Mustafa Kalaycı Konya'da çalışan sağlık çalışanlarının karşı karşıya kaldıkları sorunları tek tek dinledi ve not aldı. Çözüm yolunda ise elinden gelen çabayı göstereceğini söyledi.

MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken,  hedefimiz Konyalılara ve kamu çalışanlarına hizmet için burada olduklarını, Konya'daki Sağlık çalışanlarının karşı karşıya kaldıkları sorunları Türk Sağlık-Sen Konya Şube Başkanından dinlediğini ve çözümü yolunda ise kendisine düşen görevi yapacaklarını söyledi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]