​İstanbul Karacahisar Derneğimizin organize ettiği voleybol turnuvası başladı.


İstanbul Karacahisar Derneğinin İstanbul'da ikamet eden Bozkır Karacahisar Mahallesi sakinlerinin bir birilerini daha yakından tanımaları ve hasbihal edebilme imkanı bulmaları için düzenlemiş olduğu turnuva başladı. 
Dernek yönetiminin organize etmiş olduğu maçlar Zeytinburnu Adile Mermerci Lisesi Spor Salonunda gerçekleştiriliyor. Her pazar aksamı Saat 20:30' da  gerçekleştirilen turnuvanın ilk hafta 3 takımla turnuva maçları gerçekleştirildi.

İstanbul Karacahisar Derneğinin düzenlemiş olduğu turnuvaya başvuran Karacahisarlı hemşehrilerimizin oluşturmuş olduğu takımlar şu şekildedir; Zeytinburnu birincisi,Bağcılar Öteyaka,Fatih Bağlar.

Takımların ilk hafta maç sonuçları şu şekildedir;

Fatih Baglar 3 - 0 Bagcilar oteyaka
Bagcilar oteyaka 3 - 2 Z.Burnu Sirinsi
Son Final maci
Bagcilar Oteyaka 25 - 21 Fatih Baglar
İlk haftanin sampiyonu Bagcilar olmustur.

Sitemize açıkalmalarda bulunan İstanbul Karacahisarlılar Derneği Başkanı Mustafa Dönmez "Turnuvamıza katılan sporcular ve takımları desteklemek için gelen köylülerimizle beraber güzel ve eğlenceli vakit geçiriyoruz. Derneğimiz yönetiminin düzenlemiş olduğu bu etkinliğe İstanbul'da ikamet eden tüm köylülerimizi de bu güzellikleri yasamaya davet ediyoruz" dedi.

Sırıstat Haber Merkezi: Yakup Çetin 
Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.