Bozkır’da karne heyecanı


​Bozkır Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri karnelerini Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün ve Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Koç'un elinden aldı.

Bozkır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda düzenlenen programla karnelerini aldı. Öğrencilere karnelerini vermeden önce konuşma yapan Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Koç, geride bıraktıkları yarıyılın öğrenciler için hayırlara vesile olmasını diledi.

Bozkır'dan dünyaya açılan önemli isimlerin olduğuna dikkat çeken Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, "Bozkır'dan dünyaya açılan siyasetten, tıpa kadar, ekonomiden bürokrasiye kadar birçok hemşehrimiz bulunmaktadır. Her bir Bozkırlı hemşehrimizin başarılarıyla övünüyoruz. Her bir bozkırlı hemşehrimiz bu potansiyeli taşımaktadır. Bunun için geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin başarısına başarı katması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sizlerin de elde edeceği başarılarla övüneceğimize inancımız tamdır. Bu vesileyle geride bıraktığımız yarıyılın hayırlara vesile olmasını diliyorum" diye konuştu.

Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, "bulunduğumuz konumlarda sizlere daha iyi hizmet vermek için buradayız. Bulunduğumuz konumlar gelip geçicidir. Ama bu koltukları dolduracak olanlar geleceğimizin teminatı siz değerli öğrencilerimizdir. Bozkır'ımıza, Konya'mıza, ülkemize ve dünyaya faydalı bir birey olacağınıza güvenim tamdır" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk okul birincisine, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün okul ikincisine ve Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Koç ise okul üçüncüsüne karnelerini ve hediyelerini verdi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]