Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Bozkırlı engelli gence doğum günü sürprizi yaptı.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, engelli genç Ahmet Oktay Bozkırlı'nın(17) doğum gününü kutladı.

Seydişehir Özel Eğitim İş Uygulama Okulu'nda eğitim gören Ahmet Oktay öğretmenlerine Başkanında doğum gününe katılması talebinde bulundu.Öğretmenleri Ahmet Oktay'ın isteğini Başkan Tutal'a iletti.

Başkan Tutal, Oktay'ın doğum günü kutlamasına katılarak kendisine sağlıklı , mutlu uzun ömürlü yaşlar diledi.


17 yaşına giren Ahmet Oktay ile doğum günü pastasını birlikte kesen Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal , "Ahmet kardeşimiz ile okul ziyaretlerimizde tanıştık. Doğum gününde de mutluluğuna ortak olmak istedik. Ahmet Oktay samimiyeti ve içtenliği ile kendisiyle barışık bir evladımız. Hayata bağlı, neşeli ve zeki bir kardeşimiz. Kendisinin doğum günü davetini aldık ve bizde katıldık. Ben daveti için kendisine teşekkür ediyorum "dedi.

Her sağlıklı vatandaşın bir engelli adayı olduğunu söyleyen Başkan Tutal; Engellisine sahip çıkan toplum, gelişmiş toplumdur. Son yıllarda Hükümetimizin almış olduğu kararlar ve uygulamalarla engelli bireylerimiz daha rahat bir yaşam sergileyebiliyorlar. "dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı karşısında gören Ahmet Oktay'ın heyecanı ve sevincini gizleyemezken doğum günü pastasının birlikte üfledi.

Sırıstat Haber merkezi olarak Bozkırlı yeğenimiz Ahmet'i doğum gününde mutlu eden Seydişehir Belediye Başkanımız Mehmet Tutal'ı tebrik ediyoruz. Sevgi yapmacıklıkla olmaz, sevgi özdendir. Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.