Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz,  Milli Eğitim Bakanlığımızın yayınladığı Öğretmenlerin 2019 Haziran Dönemi Mesleki Çalışma Programını ilçemiz özelinde güncelleştirerek, dolu dolu geçmesi için yaptığı planlamanın ilk aşaması tamamlandı.
Bozkır Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen "VİZYON 2023 BELGESİ ÇERÇEVESİNDE EĞİTİM LİDERLİĞİ" seminerine konuşmacı olarak MEB Bakanlık Müşaviri Prof. Dr. Mustafa YAVUZ katıldı.

2019 Haziran Dönemi Mesleki Çalışma Programı kapsamında ilçemiz yöneticileri, öğretmenleri ve seminer çalışması için diğer il/ilçelerden gelen öğretmenlere hitap eden Sayın YAVUZ; eğitimin öznesinin insan olduğunu Mehmet Akif'in sözleriyle şöyle dile getirdi.

"Hadi gel yıkalım şu Süleymaniye'yi desen,

İki kazma kürek, iki de ırgat gerek,

Ancak hadi gel yapalım şunu geri desen,

Bir Sinan, bir de Süleyman gerek."
Düzenlenen seminere İlçe Kaymakamımız Oltan BAYRAKTAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük, Belediye Başkan Yardımcımız Ali KOYUNCU, İlçe Millî Eğitim Müdür Vekilimiz İsmail KILINÇ, Ahırlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa DEMİRCİ, Yalıhüyük İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Orhan BALABAN ve Hadim İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Korkmaz katıldı.

"Vizyon 2023 Belgesi Çerçevesinde Eğitim Liderliği" konulu seminer için ilçemize gelene MEB Bakanlık Müşaviri Prof. Dr. Mustafa Yavuz ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK ile seminer sonunda ilçemizde kısa bir gezi düzenlendi. Gezide Halk Eğitim Merkezimizin yıl boyunca yaptığı çalışmaları içeren sene sonu sergisi ziyaret edilerek, Tahin Değirmeni, ilçemiz tarihi ve kültürel değerlerini teşkil eden yerleri, son olarak İl Milli Eğitim Müdürümüz tarafından, yapımına başlanacak olan Öğretmenevi Binasında incelemelerde bulunuldu. Çarşamba Çayı'nın kenarında çay ikramı ile gezi sona erdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün davetini kırmayıp gelen kıymetli hocamız Prof. Dr. Mustafa YAVUZ'a, Sayın Kaymakamımız Oltan BAYRAKTAR'a, değerli İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK'e, katılım gösteren İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, yönetici ve öğretmenlerimize, bizi ağırlayan Bozkır Belediyesi özelinde Başkan Yardımcımız Ali KOYUNCU'ya ve son olarak emeği geçen Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail KILINÇ ve ilçe personeline yürekten teşekkür ederiz.

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.

Son Video