Recent Comments

Bozkır’da İdlib Şehitleri içindualı konvoy gerçekleştirildi.

Konya'nın Bozkır ilçesinde şoför esnafı ve halkın destek verdiği İdlib'te şehit düşen askerlerimiz için Türk bayrakları donatılmış yüzlerce araçla Birlik ve Beraberlik konvoyu oluşturdu.Suriye'nin Idlib şehrinde askerlerimize yapılan hain saldırı sonucu 34 askerimizin şehit olması üzerine Bozkır ilçesinde Bozkır Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından düzenlenen konvoy ile vatandaşların hususi araçlarıyla desteklediği etkinlikte vatandaşlarda ellerinde olan bayraklarla destek verdi.

Bozkır Çevre yolundan aşlayarak ilçe merkezinin gezilmesi ardından Bozkır Jandarma Komutanlığı önünde biten etkinlikte okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti sonrasında Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet'in şehitler için ve tüm güvenlik güçlerimiz için yaptığı dua sonrasında etkinlik sonlandırıldı.

Bozkır'da gerçekleştirilen konvoy ile ilgili konuşan Şoförler Odası Başkanı Mustafa Asan, "Vatanımızın birlik ve beraberliği ile canlarını hiçe sayan başta Şehitlerimiz olmak üzere tüm güvenlik güçlerimize çok büyük borcumuz var.
Bu vatandan da güven içinde yaşıyorsak askerimiz sayesindedir. Suriye'de şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet dilerken Şehitlerimizin yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Bozkır'daki şoför esnafımız askerimizin ve her daim devletimizin yanındadır. Acımız çok büyük odamız olarak bizlerde en azından böyle bir konvoy ile desteğimizi göstermek istedik" dedi.
Bozkır çevre yolundan başlayarak Bozkır Jandarma Komutanlığı girişinde sonlandırılan etkinliğe Bozkır Belediye Başkanı Sadetttin Saygı,Bozkır İlçe Müftüsü Seyit Böğet, Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, Milliyetçi Hareket Partisi Bozkır ilçe Başkanı Ata Küçükduran,  Bozkır Belediye Başkanı Ali Koyuncu, Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk, Bozkır Bimder Derneği Başkanı Mehmet Görür, Bozkır Şoför esnafı ve çok sayıda hususi araç sahibi katıldı.Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te Bozkır Haber'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* yapılan yorumlar denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.