Bozkır'da Ev sahibi omak istermisiniz!

KONYA (AA) - Konya'nın Bozkır ilçesinde Bozkır Jandarma Komutanlığı denetim alanında yer alan mahallelerde Sokağa çıkma yasağı denetimleri Dronla gökyüzünden gerçekleştiriliyor.   


İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda Cuma günü saat 21.00'den itibaren başlayan sokağa çıkma kısıtlamasına Bozkır'da genel olarak uyulduğu gözlendi.

Yeni tip koronavirüsle mücadele önlemleri kapsamında pazartesi günü saat 05.00'e kadar devam edecek sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Bozkır'da sakin bir hafta sonu yaşanıyor.  

Bozkır ilçesinde Bozkır Kaymakamlığının koordinesinde Bozkır Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından hayata gerçekleştirilen çalışma ile ilçeye bağlı yoğun nüfusun yaşadığı mahallelerde Dronla sokağa çıkma denetimleri gerçekleştiriliyor.  

Bozkır Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin ilk olarak Bozkır Sarıoğlan Mahallesinde gerçekleştirdiği Dronla denetimlerde mahalle sakinlerinin sokağa çıkma yasağına büyük bir özenle riayet ettiği gözlendi.  

Bozkır Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada bu dron denetimlerinin sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde ilçeye bağlı tüm mahallelerde gerektirileceği bildirildi.  

Haberi Yorumlayın:

0 yorum yapıldı.