Recent Comments

Bozkırlılar Vakfının 24. Arabaşı etkinliği gerçekleştirildi.


Bozkırlılar Vakfı'nın geleneksel olarak düzenlediği 'Arabaşı Programı' programının pandemi sonrasında ilk kez gerçekleştirildiği etkinlik yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Haber Tüm fotoğrafları !!!

Bağcılar Halk Sarayında gerçekleştirilen programa iş dünyası temsilcileri, siyasiler, sivil toplum kuruluşları başkanları ve yöneticilerinin yanı sıra Konya ve Bozkırlılar büyük ilgi gösterdi.

Sivil toplum kuruluşları arasında İstanbul'da ilk kez Bozkırlılar Vakfının başlattığı ve bu yıl 24. kez düzenlenen 'Arabaşı Programı' İç Anadolu sivil toplum kuruluşlarının vazgeçilmezi oldu.

Arabaşı Programında konuşan Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız "Baba ocağım, memleket toprağım #Bozkır'ımızın gönül birlikteliğini pekiştirdik.

Yüreği Bozkırlılar Vakfı ev sahipliğinde düzenlenen Arabaşı Programı'nda bizimle çarpan tüm hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Yürek birliği yaptığımız, yollarıyla birbirimizle kavuştuğumuz, sazıyla sözüyle, dağında açan ala çiçeğiyle boydan boya bu memleket bizim.

Bozkır'ımızın memleket havasını içimize çektiğimiz bir gece oldu." dedi.

Etkinlik sonrasında Bozkırlılar Vakfından yapılan açıklamada "Üç yıl aradan sonra Vakfımız yine muhteşem bir geceye imza attı.

Vakıf olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz Arabaşı programı muhteşem bir ilgi ve kalabalık birlikteliğe vesile oldu.

Programımıza teşrifleriyle bizleri onurlandıran Konya Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız,Bozkır Belediye başkanı Sadettin Saygı,Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir,Kon TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer,Konsiad Başkanı Kemal Çelik, Bozkırlılar Dernek Başkanı Mustafa Göksu,Bozkır köy dernek başkanları ve Konya'dan gelen değerli iş adamları,Konya yönetimimiz,Bozkır temsilcimiz Mevlüt Aydın,Bozkırdan gelen değerli misafirlerimiz Bozkır Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanı Hasan Adıgüzel, Gazeteci Bozkır Haber Yakup Çetin ve İstanbul'un uzak yakın her bölgesinden gelen hanım kardeşlerimiz ve değerli bütün Bozkırlı kardeşlerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Programımızda dağıtılan hediyelerin sponsorları Bozkırlılar MİSMAR A.V.M ye ve KALE Taxi ortaklarından Baybağanlı Zafer Çiftçi Kardeşlerimize de teşekkürler ediyoruz.

Arabaşı gecesine katkıda bulunan,emeği geçen herkese teşekkür ediyor,Allah Razı olsun diyoruz" denildi.
Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te Bozkır Haber'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* yapılan yorumlar denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.