Recent Comments

Başkan Altay: “24 Temmuz Basın Bayramı Kutlu Olsun”


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tüm gazetecilerin ve basın sektörü çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı tebrik etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Altay'ın mesajı şöyle:

"Toplumsal yaşamın ayrılmaz bir parçası olan gazetecilik mesleği; halkın bilgilendirilmesi, şeffaflık ve tarafsızlık gibi önemli değerleri barındıran saygın ve güvenilir bir meslektir.

Vazifelerini her koşulda yüksek sorumluluk bilinciyle yerine getiren değerli medya mensupları; objektiflik, doğruluk ve dürüstlük gibi değerlerle ülkemizin ve şehrimizin gözü, kulağı ve sesi olmaktadır.

Güvenilirlik ilkesini koruyarak yaptıkları her çalışmayla demokrasinin güçlenmesine, insanların bilinçlenmesine ve toplumların bir araya gelmesine katkıda bulunan tüm basın sektörü çalışanlarına can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Basın sektörünün önemini hatırlamak ve gazetecilerimizin toplumumuza yaptıkları kıymetli katkıları kutlamak için önemli bir fırsat olan; 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı tebrik ediyor, tüm gazetecilerimize ve medya sektörü çalışanlarına başarılar diliyorum."
Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te Bozkır Haber'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* yapılan yorumlar denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.