Başkan Köse, 14. Uluslararası Tarım Fuarına Katıldı


​Bozkır Ziraat Odası Yönetimi ve Personelleri Konya'daki 14. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı açılışına katıldı.

 Bozkır Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Köse, Meclis Kurulu Başkanı Metin Sögüt, Ziraat Mühendisi Ali Aladağ ve Genel Sekreter Yakup Çetin Konya'da 23 Mart, 27 Mart tarihleri arasında faaliyet gösteren Tarım Fuarının açılışına katıldı.

Konya Karatay Ziraat Odasında düzenlenen Konya Ziraat Odaları toplantısında Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Ş. Şemsi Bayraktar'ın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Genel Başkan Bayraktar Süt Üreticilerinin sorunlarını açıkladı ve Oda Başkanlarından Süt üreticilerini desteklemeleri yönünde taleplerde bulundu.

Karatay Ziraat Odası Başkanı Rıfat Kavuneker'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Ş. Şemsi Bayraktar, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Mustafa Hepokur ve Konya'da faaliyet gören ziraat odaları katıldı. 

Karatay Ziraat Odasında gerçekleştirilen toplantı sonrası 14. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı açılışına geçildi. Başkan Köse ve ekibi Tarım fuarında Tarım sektöründeki yenilikleri yerinde inceleme fırsatı buldu.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]