Bozkır Ziraat Odasından iftar programı


​Bozkır Ziraat Odası Başkanlığınca, iftar programı düzenlendi.

Haberin Tüm Fotoğrafları için Tıklayınız!!!

Haberin Videosu!

Bir restoranda düzenlenen iftara, ziraat odaları ile kurum ve kuruluşların yetkilileri katıldı.

Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Köse, burada yaptığı konuşmada, iftar programına katılanlara teşekkür etti.

İftarların, insanların bir araya gelmesine ve kaynaşmasına vesile olduğunu vurgulayan Köse, "Bozkır Ziraat Odası olarak 24.06.2016 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2. İftar yemeğimizde birlik ve beraberlik sağlandı.

2.sini düzenlemiş olduğumuz iftar programımıza herkesimden katılan başta çiftçilerimiz, Bozkır, Ahırlı, Yalıhüyük mahalle muhtarlarımız, siyasi partilerimizden AKP, CHP, MHP ve DP ilçe başkanları, İlçemize diğer ilçelerden gelen Seydişehir, Beyşehir, Hadim, Güneysınır ve Akören Ziraat Odası Başkanlarımız, Türkiye Ziraat Odaları Birliğinden Genel Başkan Yardımcımız ve özel misafirimiz Mustafa Hepokur, Kızılay Bozkır Başkanı ve İlçe Tapu Müdürü Mustafa Ünal, bayan misafirlerimiz, çok degerli Bozkır Ziraat Odasının Meclis Başkanı Metin Sögüt ve Meclis Üyeleri, Odamızın Yönetim Kurulu üyeleri, uzaktan yakından gelen çok değerli misafirlerimiz, Bozkır Bimder Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Görür ve İlçe Vaazı Ahmet Dinç, Bozkır Sgk Merkez Müdürü ve Personellerine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Amacımız çiftçilerimizi her kesimle kucaklaştırmak, tanıştırmak ve birlik ve beraberliğimizi sağlamaktır. Bu birliktelik programını Ramazan ayında yapmamızın sebebi ise dargınlıkların küskünlüklerin ve ötesi bereketli bir ay olmasındandır.

2.sini düzenlemiş olduğumuz İftar programımıza katılan herkese teşekkürü borç bilirim. Ayrıca Mübarek Ramazan Bayramını n Türk, İslam âlemine ve çiftçilerimize sağlık ve mutluluk getirmesini ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini Cenabı Allah’tan niyaz ederim" dedi.

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]