Bozkır’da Okul Birincileri İftarda ödüllendirildiler.

​Konya'nın Bozkır ilçesinde Bozkır İmam Hatip Ortaokulunda 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminde dereceye giren öğrenciler okul bahçesinde düzenlenen iftar programında ödüllendirildi.Bozkır İmam Hatip Ortaokulu okul bahçesinde düzenlenen iftar programında 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminde diploma puanlarıyla dereceye giren Okul birincisi Şerafettin Doğan, ikincisi Halim Karakuş ve üçüncüsü Rahime Güneş ödüllendirildi.

Okul bahçesinde iftar programından sonra dereceye giren öğrencilere ödüllerini veren Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk "Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Ortaokul başarılarının Lise öğrenimlerinde de devam etmesini dilerim" dedi.

Bozkır İmam Hatip Ortaokulu ve Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği tarafından organize edilen iftar programı ve ödül törenine Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, Bozkır Milli Eğitim Şube Müdürü Aziz Demir, Bozkır Halk Eğitim Müdürü Mehmet Çatdere, Bozkır Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü, Hasan Adıgüzel, Kurum ve Kuruluşların Personelleri, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı.

 

Yorum yaparak görüşlerini ilet
  • Blogger Blogger sistemiyle yorum yap
  • Facebook Facebook sistemiyle yorum yap
  • Disqus Disqus sistemiyle yorum yap

Hiç yorum yok :


Son Eklenen Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar

Bozkır Siyaset Haberleri

[Siyaset][bleft]

Bozkır Mahalle Haberleri

[Mahalleler][twocolumns]

Bozkır Eğitim Haberleri

[Eğitim][threecolumns]

Bozkır Dernek ve Vakıf Haberleri

[Stklar][twocolumns]

Bozkır Etkinlikleri

[Etkinlikler][grids]

Bozkır Sağlık Haberleri

[Sağlık][list]